Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

У ході кампанії декларування подоляни задекларували майже півмільярда гривень доходів

21.04.2016

З початку року мешканцями Хмельниччини подано 7921  декларацію про майновий стан і доходи, що майже на півтисячі більше, ніж торік. Найактивніше декларують свої статки жителі міст Хмельницького та Кам‘янця-Подільського, а також Славутського та Старокостянтиніського  районів.
Загальна сума задекларованого громадянами доходу становить 442,6 мільйона гривень. Це на 80 мільйонів гривень більше проти аналогічного періоду минулого року.
До бюджету надійде 10,7 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб та 2,7 мільйона гривень військового збору. Загалом це на 1 мільйон гривень перевищує торішній показник.
Найбільше задекларовано доходів від успадкованого та подарованого майна, загалом подано 2241  таку декларацію, на загальну суму 162 мільйони гривень. Від здавання у найм нерухомого майна доходи подолян склали 3,3 мільйона гривень, ними подано 734 декларації. Від продажу рухомого нерухомого майна подано 273 декларації на суму 31,5 мільйона гривень.
З початку деклараційної кампанії 2842 особи скористалися правом на отримання податкової знижки. Задекларована сума податку на доходи фізичних осіб, яка підлягає поверненню – понад 3,5 мільйона гривень.
«Проміжні підсумки деклараційної кампанії свідчать про те, що подоляни сумлінно ставляться до виконання свого конституційного обов‘язку і на ділі показують, що декларувати свої доходи – це цивілізований європейський тренд, який утверджується в Україні», - наголосив керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.