Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Майже 4 тисячі платників податків Хмельниччини отримали безкоштовні ключі електронного підпису від ДФС

07.04.2016

Протягом першого кварталу 2016 року до Акредитованого центру сертифікації ключів на Хмельниччині звернулися 3775 юридичних та фізичних осіб для отримання посилених сертифікатів на ключі електронного цифрового підпису від ДФС України.
Прогресивні сервісні новації, які впроваджує Державна фіскальні служба для бізнесу, зокрема, можливості оновленого «Електронного кабінету платника податків», який особливо популярний у період проведення кампанії декларування доходів та майнового стану, збільшили потік відвідувачів до Акредитованого центру сертифікації ключів.
Серед клієнтів АЦСК ДФС України у Хмельницькій області чимало посадовців органів місцевої та виконавчої влади, державних службовців та громадян, котрі мають потребу в заповненні і поданні звітності без візиту до органів ДФС. Окрім того, саме з початку цього року зросла кількість платників – юридичних осіб, котрі виявили бажання скористатися цим сервісом від ДФС.
«Електронізація ведення бізнесу сприяє якісній оцінці переваг подання звітності до контролюючих органів за допомогою електронних цифрових підписів, які видає Державна фіскальна служба. Зважаючи на те, що дана послуга  безкоштовна, а виданий посилений сертифікат дає право звітуватися не лише до податкової, а й до органів державної статистики і Пенсійного фонду України, кількість користувачів цього сервісу стабільно висока», - розповів керівник Головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк.
У регіональному представництві фіскальної служби запевняють, що ключі електронного цифрового підпису від АЦСК ДФС України мають належний ступінь захисту. А враховуючи той факт, що цей сервіс зазнає постійного вдосконалення, переваги його використання під час подання звітності – очевидні і незаперечні.