Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Працівники ДФС Шепетівщини спілкувалися з бізнесом у ході кампанії з легалізації праці

08.10.2018

Під гаслом «Укладений трудовий договір – захищений працівник та роботодавець» відбулись зустрічі представників бізнесу Шепетівщини з представниками контролюючих органів у міській раді, райдержадміністрації та об’єднаних територіальних громадах.

Зустрічі організовано в рамках інформаційно-роз’яснювальної кампанії по детінізації зайнятості та доходів населення, передбаченої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 5 вересня 2018 року № 649-р.

Шепетівське територіальне управління ГУ ДФС у Хмельницькій області представляла його керівник Валентина Ординська, яка доповіла присутнім про стан надходжень платежів до бюджетів усіх рівнів, в тому числі податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.  Вона також наголосила на необхідності оформлення трудових відносин між роботодавцями та найманими особами  відповідно до вимог діючого законодавства, звернула увагу на відсутність соціальної захищеності нелегалізованих найманих осіб.

Перед учасниками зустрічі виступили також представники місцевого відділу Пенсійного фонду України та Управління Держпраці у Хмельницькій області. Учасники зустрічі дізналися про зміни в пенсійному законодавстві, про порядок обрахування страхового стажу для громадян та фізичних осіб – підприємців, які в свій час обрали фіксований патент та спрощену систему оподаткування. До відома роботодавців також були доведені  перелік заходів по посиленню контролю за оформленням трудових відносин з найманими працівниками, порядком організації та проведення  перевірок у сфері трудових відносин та розміри штрафних санкцій, які будуть застосовані до порушників вимог трудового законодавства.

«Мати легалізовані  трудові відносини сьогодні краще і вигідніше для всіх. Для найманих осіб – це соціальна захищеність, а для роботодавців – уникнення немалих збитків у вигляді штрафів. А правильна громадянська позиція і підприємців і найманих працівників стане запорукою наповнення казни нашого краю, поліпшення якості життя кожного члена громади», – підкреслила на  зустрічі Валентина Ординська.