Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Чемеровеччині фіскальна служба забезпечує належний рівень надання платникам адміністративних послуг

06.09.2018

Протягом восьми місяців поточного року фахівцями Центру обслуговування платників податків Чемеровецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області надано платникам близько 2,8 тисячі адміністративних послуг, які передбаченні для надання на районному рівні.

Як зазначив начальник Чемеровецького відділення Валентин Лук’янов, найбільшим попитом користуються адміністративні послуги з видачі картки платника податків з внесенням до паспортів даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – даною послугою за вказаний період скористались 1,2 тис. громадян, а також надання відомостей з ДРФО України про суми та джерела доходів – надано 1,0 тис. відомостей. Якщо кількість видач картки  платника податків помісячно коливається в майже однаковому діапазоні, то пік надання відомостей з ДРФО України про суми та джерела доходів у зв’язку з поданням декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру припав на січень-березень поточного року(надано 812 відомостей). Серед інших послуг які надані працівниками ЦОП з початку року є реєстрація платника єдиного податку – 175, реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 123, видача витягу з реєстру платників єдиного податку – 123 та інші.

Крім надання адміністративних послуг працівниками ЦОП прийнято 2,6 тисяч документів податкової звітності та звітів з єдиного внеску на паперових носіях.

На постійній основі у відділенні надаються консультації по новаціях податкового законодавства, по поданню податкової звітності в електронному вигляді та функціонуванню електронного кабінету платника, проводяться звірки по поданій платниками електронній звітності, систематично проводяться звірки з платниками по сплаті платежів до бюджету.