Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

На Чемеровеччині фіскальна служба забезпечує належний рівень надання платникам адміністративних послуг

06.09.2018

Протягом восьми місяців поточного року фахівцями Центру обслуговування платників податків Чемеровецького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області надано платникам близько 2,8 тисячі адміністративних послуг, які передбаченні для надання на районному рівні.

Як зазначив начальник Чемеровецького відділення Валентин Лук’янов, найбільшим попитом користуються адміністративні послуги з видачі картки платника податків з внесенням до паспортів даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – даною послугою за вказаний період скористались 1,2 тис. громадян, а також надання відомостей з ДРФО України про суми та джерела доходів – надано 1,0 тис. відомостей. Якщо кількість видач картки  платника податків помісячно коливається в майже однаковому діапазоні, то пік надання відомостей з ДРФО України про суми та джерела доходів у зв’язку з поданням декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру припав на січень-березень поточного року(надано 812 відомостей). Серед інших послуг які надані працівниками ЦОП з початку року є реєстрація платника єдиного податку – 175, реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 123, видача витягу з реєстру платників єдиного податку – 123 та інші.

Крім надання адміністративних послуг працівниками ЦОП прийнято 2,6 тисяч документів податкової звітності та звітів з єдиного внеску на паперових носіях.

На постійній основі у відділенні надаються консультації по новаціях податкового законодавства, по поданню податкової звітності в електронному вигляді та функціонуванню електронного кабінету платника, проводяться звірки по поданій платниками електронній звітності, систематично проводяться звірки з платниками по сплаті платежів до бюджету.