Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці Ізяславщини забезпечують платникам належний рівень надання податкових послуг

21.08.2018

Упродовж січня-липня поточного року Центром обслуговування платників податків Ізяславського відділення Славутської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області платникам надано понад 4,2 тисячі адміністративних послуг, що включає в себе видачу довідок, відомостей та витягів, реєстрацію РРО та КОРО та інше. Про це повідомив начальник Ізяславського відділення Віталій Мартинюк.

У зазначений період громадянам видано 2223 карток платника податків з внесенням до паспортів даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, надано 1423 відомостей з ДРФО України про суми та джерела доходів, зареєстровано 84 нових платників єдиного податку, 126 підприємців отримали витяги з реєстру платників єдиного податку.

Послугами з реєстрації реєстратора розрахункових операцій скористалося 16 суб’єктів господарювання, 169 – здійснили в центрі обслуговування платників реєстрацію книг обліку розрахункових операцій. Окрім того, фахівцями Центру за січень-липень 2018 року підготовлено та видано 60 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами фіскальної служби.

Крім зазначених адміністративних послуг працівниками ЦОП прийнято 4,4 тисяч документів податкової звітності та звітів з єдиного внеску на паперових носіях.

Водночас тут постійно надаються консультації по формуванню документів податкової звітності в електронному вигляді, проводяться звірки по поданій платниками електронній звітності, систематично проводяться звірки з платниками по сплаті платежів до бюджету.