Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Платники податків Ізяславщини поповнили місцевий бюджет на 81 мільйон гривень

20.08.2018

Впродовж січня-липня 2018 року Ізяславським відділенням Славутської ОДПІ мобілізовано від платників податків до місцевих бюджетів міста та району понад 81 мільйон гривень податкових платежів. Це на 17,3 мільйона гривень більше ніж в аналогічному періоді минулого року та на 7 мільйонів гривень більше очікуваного показника.

Найбільші суми складають надходження податку з доходів фізичних осіб – 51,3 мільйона гривень, тоді як у минулому році в цей час було сплачено 38,6 мільйона гривень. Значними є й  показники надходжень земельного податку – 12,4 мільйона гривень, що на чверть перевищує очікувані надходження.

Ізяславські підприємці-«спрощенці» спрямували до бюджету 11,3 мільйона гривень єдиного податку, що 2,5 мільйона гривень або на 30 відсотків більше очікуваного. Примітно також, що надходження податку на нерухоме майно виросли на 250 відсотків проти аналогічного періоду минулого року і склали в поточному році 1,3 мільйона гривень. Це також більше очікуваних показників на 27 відсотків.

«Важливим внеском бізнес-спільноти Ізяславщини у добробут України є добровільна сплата податків у повному обсязі. Співпраця з реальним бізнесом регіону та сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке забезпечує ведення підприємницької діяльності у правовому полі, позитивно впливають на системність бюджетної політики», – переконаний  начальник Ізяславського відділення Славутської ОДПІ Віталій Мартинюк.