Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Наркевицькій ОТГ пріоритети розвитку ґрунтуються на сумлінній сплаті податків

08.08.2018

З початку нинішнього року до бюджету Наркевицької об‘єднаної територіальної громади надійшло 16 мільйонів гривень податків та зборів. За висновком фахівців, Наркевицька ОТГ має найкращий у Волочиському районі і один з найвищих в області показників з темпів росту надходжень до бюджету.

З нагоди відзначення Дня селища Наркевичі, який увібрав у себе річниці створення ОТГ та письмової згадки про цей населений пункт, начальник Волочиського відділення Красилівської ОДПІ, депутат обласної ради Анатолій Саланський привітав зі святом його жителів та гостей: «Вперше я побував у Наркевичах 25 років тому. І що найбільше з того часу мені запам’яталось - це добрі, привітні, щирі люди, які тут проживають та потужний цукровий завод. Завдяки вам, Наркевицька ОТГ має системне зростання надходжень до бюджету. А це, у свою чергу, запорука розвитку та процвітання, значний внесок у соціально-економічний розвиток селища».

Керівник фіскального органу щиро привітав ветеранів, людей похилого віку, представників підприємницької спільноти, усіх, кому небайдужа доля селища. А також вручив грамоти та подяки кращим платникам податків, серед яких у числі перших - ТОВ «Наркевицький цукровий завод» агропромхолдингу «Астарта-Київ».

Якщо звернутися до історії, то на початку 50-х років минулого століття у нині вже Волочиському районі почали будівництво цукроварні. Саме довкола неї і заклали перші цеглини нового поселення, назва якого Наркевичі. У 66-у році населений пункт змінив назву на Ясне, а у 94-му таки повернув першопочаткову назву. У 68-му отримав статус селища міського типу. Увесь цей час громада Наркевичів активно жила, розвивалася, зростала, створювала робочі місця і сплачувала податки. Тут народжувалися українці, що з року в рік прославляли рідний край. І тепер, у 2018-му, тут відзначили 70-річчя з дня першої згадки.

А три роки тому, з початком децентралізації і створення об’єднаної територіальної громади, Наркевичі отримали новий шанс для своєї розбудови і розквіту.

З-поміж тих, хто своєю працею і розумом творив і творить нинішню історію славного селища, почесні гості - народний депутат України Сергій Лабазюк, який є справжнім меценатом і подвижником добрих справ, чимало з яких робиться завдяки його благодійного фонду «Ми поруч», один з теоретиків децентралізації, народний депутат України першого скликання, директор з питань науки і розвитку Громадської організації «Інститут громадянського суспільства» Анатолій Ткачук, Заслужений працівник промисловості, народний депутат України першого скликання, колишній директор  місцевого цукрового заводу Микола Ярчук.

З вітальними промовами виступили на святі голова Волочиської райдержадміністрації Володимир Сергійчук, голова Волочиської ОТГ Костянтин Черниченко, директор ТОВ «Наркевицький цукровий завод» Роман Домбровський, голова Наркевицької ОТГ Любов Гула та інші учасники цієї значимої події.