Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За півріччя платники податків Славутчини поповнили бюджет на 180 мільйонів гривень

27.07.2018

Як зазначають у Славутській ОДПІ, протягом першого півріччя до бюджетів усіх рівнів у краї сплачено 180 мільйонів гривень податків та зборів. Зазначена сума податкових надходжень на  37 мільйонів, або на  26 відсотків перевищує рівень аналогічного періоду минулого року.

Зокрема, до місцевих бюджетів Славутчини надійшло понад 90 мільйонів гривень платежів, що контролюються ДФС. Це на 7,3 відсотка перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Традиційно податок на доходи фізичних осіб залишається одним з основних джерел наповнення місцевого бюджету нашого краю. Питома вага цього податку в бюджетних надходженнях становить 65 відсотків, або 55 мільйонів гривень. Порівняно з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 4,4 відсотка, або на  2,3 мільйонів гривень.

«Позитивних результатів у надходженні ПДФО вдалося досягти завдяки вжиттю активних заходів з легалізації праці та контролю за дотриманням роботодавцями чинного законодавства щодо виплати заробітної плати», - зазначив начальник Славутської ОДПІ Володимир Яремчук.

 За словами посадовця, вважливою складовою наповнення місцевого бюджету є майнові податки. У структурі місцевого бюджету надходження від них склали 13 відсотків та з початку року досягли суми у понад 15 мільйонів гривень. Саме тому головам місцевих громад необхідно продовжити роботу щодо інвентаризації земельних ділянок  та нежитлових будівель та споруд, вишукувати додаткові резерви надходжень до місцевої казни.

«Одним з якісних показників зростання добробуту населення є його соціальна захищеність з боку держави, яка, в свою чергу, залежить від рівня надходжень платежів до бюджету. Сумлінність, відповідальність, щоденна кропітка праця суб’єктів господарювання, підвищення рівня їх податкової культури є основою забезпечення надходжень до бюджетних скарбниць громад. Створення комфортних та сприятливих умов, запровадження нових сервісів платникам, аби забезпечити повну і своєчасну сплату податків, збільшення бюджетних надходжень та упередження порушень податкового законодавства активно сприяє цьому процесу», - завершим коментар Володмир Яремчук.