Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

За півріччя жителям Нетішина фіскальною службою надано майже 3 тисяч безкоштовних адміністративних послуг

24.07.2018

З початку року фахівцями Центру  обслуговування  платників Нетішинського  відділення  Славутської  ОДПІ  надано 2,7 тисячі безкоштовних адміністративних послуг.

У структурі наданих адміністративних послуг найбільшу питому вагу займають послуги з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків, які були надані 1143 фізичним особам, або 43 відсотки від загальної кількості наданих адміністративних послуг.

Значну частку становить також  видача  відомостей  з  Державного  реєстру  фізичних осіб - платників  податків  про  суми  виплачених  доходів  та  утриманих  податків 919,  що  становить 34 відсотки. На третій позиції - реєстрація платників єдиного податку – 118 (4 відсотки).

Як зазначає начальник Нетішинського  відділення  Славутської  ОДПІ Василь Кознюк, у Центрі обслуговування платників існують єдині організаційні принципи роботи працівників з питань організації надання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг; приймання звітності та вхідної кореспонденції, видача ключів електронного цифрового підпису та регламентується  порядок їх надання: «Така єдина система надання сервісних послуг від фіскальної служби позитивно позначається на як на зростанні кількості відвідувачів ЦОПу, так і на поінформованості бізнесу, а значить комфортному  і прозорому веденні підприємницької діяльності».