Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Полонному налагоджується співпраця громади та фіскальної служби

06.07.2018

Начальник  Полонського відділення Славутської ОДПІ  Юрій Корнелюк зустрівся з представниками Полонської об’єднаної територіальної громади – міським головою Францом Скримським та десятьма сільськими старостами громади.

Юрій Корнелюк поінформував про завершення  нарахування майнових податків та вручення для платників податків податкових повідомлень-рішень, нагадав присутнім про важливість дотримання термінів сплати зазначених податків.

Також керівник органу ДФС наголосив на необхідності продовження роботи щодо інвентаризації земельних ділянок  та нежитлових будівель та споруд, адже  додаткові надходження від сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є важливою складовою наповнення місцевого бюджету.    

Увагу присутніх було акцентовано на питанні підвищення сплати акцизного податку. Адже на сьогодні по Полонському районі 47,8 відсотків населених пунктів, торгівельні  заклади в яких не отримували ліцензій на здійснення торгівельної діяльності алкогольними напоями та тютюновими виробами.  Тому сільським старостам було запропоновано при наявності фактів безліцензійної торгівлі надавати інформацію до ГУ ДФС у Хмельницькій області для організації перевірок.

Під час наради також розглянуто питання легалізації трудових відносин та заробітної плати, умов ведення бізнесу та економіко-соціальна ситуація в районі.

«Щоденна кропітка праця органів влади та фіскальної служби є основою забезпечення надходжень до бюджетних скарбниць громади. А податківці постійно працюватимуть над створенням комфортних та сприятливих умов, запровадженням нових сервісів для платників, аби забезпечити повну і своєчасну сплату податків, збільшення бюджетних надходжень, а також оперативне вирішення питань та упередження порушень податкового законодавства», - резюмував керівник податкового  відділення Юрій Корнелюк.