Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Надання якісних податкових послуг для полончан здійснюватиметься через Центр обслуговування платників

05.07.2018

У Полонському відділенні Славутської ОДПІ перебуває на податковому обліку  1450 фізичних осіб – підприємців та 439 юридичних осіб – суб’єктів господарювання. Тому, з метою надання повного комплексу консультативних та інформаційних послуг, забезпечення комфортних умов подання  податкової звітності  платниками податків в червні  цього року у відділенні створено Центр обслуговування платників.  

На оновлених інформаційних стендах розміщені зразки заповнення звітності, запитів на надання довідок, інша корисна для платників податків інформація.

Працівники Полонського ЦОП активно роз’яснюють для платників переваги  використання «Електронного кабінету платника податків», його зручність для реалізації в електронній формі прав та обов’язків платників податків.  Суб’єкти господарювання мають змогу подати звітність в електронному вигляді безпосередньо в ЦОП, скориставшись створеним для них робочим місцем, яке обладнано  інтернетзв’язком.

Всього з початку року Полонським відділенням Славутської ОДПІ надано більше  3.4  тисяч адмінпослуг.

Найбільш запитуваною серед відвідувачів залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Так, у січні – червні 2018 року  надано 1,7 тисяч таких послуг.

Представники малого бізнесу Полонщини найчастіше обирають спрощену систему оподаткування, тому більше шестисот послуг надано з реєстрації книг обліку доходів та витрат, надання витягу з реєстру платників єдиного податку.