Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Славуті відзначили кращих працівників податкової інспекції

27.06.2018

З нагоди Дня державної служби України та напередодні Дня Конституції України в актовому залі Славутської районної державної адміністрації відбулись урочисті заходи, у яких взяли участь і посадовці Славутської ОДПІ.

Голова Славутської РДА Борис Маршук та інші керівники району привітали присутніх з нагоди свят, було зачитано привітання Президента України Петра Порошенка з Днем державної служби, а потім відбувся святковий концерт.

Кращі державні службовці Славутчини отримали грамоти та подарунки від Славутської райдержадміністрації та районної ради. Серед них були й працівники Славутської ОДПІ, передовсім ті що тривалий час працюють у податковій системі і мають вагомі трудові здобутки у наповненні місцевих бюджетів. Зокрема, нагороди отримали Євтушенко Оксана Іванівна – начальник відділу обслуговування платників, Бунда Надія Дмитрівна – головний державний інспектор відділу обслуговування платників, Ганущак Галина Іванівна – головний державний інспектор з питань моніторингу доходів та обліково-звітних систем.

Також отримали відзнаки працівники Головного управління ДФС у Хмельницькій області Медуха Олексій Васильович – головний державний ревізор-інспектор відділу контрольно-перевірочної роботи фізичних осіб управління податків і зборів з фізичних осіб та Ярощук Світлана Павлівна – головний державний ревізор-інспектор відділу аудиту платників території обслуговування Славутської ОДПІ управління аудиту.