Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Податківці Летичівщини говорили з підприємцями про зарплату «в конверті»

23.06.2018

Легалізація трудових відносин та заробітної плати, умови ведення бізнесу та економіко-соціальна ситуація в районі – такими були основні теми дискусій під час  засідання «круглого столу» в районній державній адміністрації за участю начальника Летичівського відділення Красилівської ОДПІ Раїси Кабанової та керівників підприємств і підприємців району.

Звертаючись до присутніх, головний податківець району передусім проаналізувала підсумки подання звітності за формою №1ДФ за перший квартал поточного року щодо роботодавців, які нараховували заробітну плату найманим працівникам, довела до присутніх перелік роботодавців, які виплачують заробітну плату нижче розміру законодавчо встановленого мінімуму та перелік суб’єктів господарювання району з найвищим та найнижчим рівнями середньомісячної заробітної плати. Також Раїса Кабанова звернула увагу учасників круглого столу на переваги отримання соціальних гарантій застрахованими особами. 

«Одним з якісних показників зростання добробуту населення є їхня соціальна захищеність з боку держави, яка, в свою чергу, залежить від рівня надходжень платежів до бюджету. Сумлінність, відповідальність, щоденна кропітка праця підприємців, підвищення рівня їх податкової культури є основою забезпечення надходжень до бюджетних скарбниць держави і громади. А податкова служба натомість постійно працюватиме над створенням комфортних та сприятливих умов, запровадженням нових сервісів платникам, аби забезпечити повну і своєчасну сплату податків, збільшення бюджетних надходжень, а також оперативне вирішення питань та упередження порушень податкового законодавства», – підкреслила керівник відділення податкової інспекції Раїса Кабанова.