Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

У Білогір’ї питаннями наповнення бюджету зайналися усі представники місцевої громади

22.06.2018

У Білогірській райдержадміністрації відбулося засідання робочої комісії з питань погашення податкового боргу та збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Учасниками предметного і зацікавленого діалогу стали не лише керівники та провідні фахівці органів виконавчої влади, але й представники бізнес-спільноти краю, які внесли ряд ділових пропозицій для поліпшення співпраці між обома сторонами та наповнення бюджету. Примітно, що в ході обговорення проблемних питань знайдено шляхи їх вирішення як у робочому порядку та на перспективу.

З-поміж запрошених були представники ПАТ «Компанія Райз», ТОВ «Білогір»я молокопродукт», ТОВ «Мрія Фармінг Полісся», ТОВ «Велішан», УДППЗ «Укрпошта», ФГ «Кузьмині», ФГ»Еліта», ТОВ «К-Інвест», ФГ «Райз», ФГ «Юрівка», «Продсервіс» та 23 фізичних особи-підприємці, за якими рахується заборгованість по платежах до бюджету.

Тож головними питаннями актуальної розмови стало погашення податкового боргу по податках і зборах до місцевих бюджетів за січень-травень 2018 року, сплата податку на доходи фізичних осіб податковими агентами - юридичними особами,  а саме: УДППЗ «Укрпошта», торговими пунктами «Продсервісу», а також встановлення ставок земельного податку на 2019 рік місцевими радами.

«Ініціатива районної влади з пошуку резервів та шляхів системного наповнення бюджету знайшла підтримку у представників бізнесу Білогірщини. Ми ґрунтовно проаналізували та обговорили важливі питання за даною тематикою і прийшли, як мовиться, до спільного знаменника: для того, щоб поліпшити інфраструктуру району та добробут його мешканців, - потрібно на основі розвитку місцевої економіки наповнювати скарбницю», – розповів начальник Білогірського відділення Красилівської ОДПІ Василь Олуйко.