Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Надходження єдиного внеску на теренах Славутчини зросли на понад 40 відсотків

20.06.2018

За даними Славутської ОДПІ, платники району цьогоріч спрямували до соціальних фондів єдиний соціальний внесок у розмірі 76,9 тисяч гривень, що перевищує минулорічні показники на 40,8 відсотка. При цьому плановий показник виконано на 109 відсотків.

Зауважимо також, що на початок червня 2018 року в головному офісі Славутської ОДПІ на обліку перебуває 5022 платника єдиного внеску, з яких 1189 юридичних осіб та 3833 фізичних осіб-підприємців. 

«Ми завжди нагадуємо нашим платникам про важливість своєчасної сплати платежів до бюджетів і фондів у повному обсязі. Також звертаємо увагу на те, що кожен з них має право вибору: звітувати на паперових носіях або в електронному форматі. Для електронного звітування платникам потрібно лише завантажити відповідну програму і отримати електронний ключ, який надається безкоштовно», – наголошує Начальник Славутської ОДПІ Володимир Яремчук.

Також в інспекції звертають увагу керівників та бухгалтерів підприємств на коректність заповнення  «Звіту про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування». Адже точність і правильність заповнення таблиць цього звіту впливає на зарахування періоду роботи до страхового стажу найманих працівників.

Для отримання консультацій з цього та інших питань сплати податків можна звернутись до Центру обслуговування платників Славутської ОДПІ (м. Славута, вул. Козацька, 26).