Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Центром обслуговування платників Кам'янець-Подільської ОДПІ надано 8,6 тисячі адміністративних послуг

14.06.2018

Впродовж січня-травня 2018 року Центром обслуговування платників Кам’янець-Подільської ОДПІ надано майже  8,6 тисячі безкоштовних адміністративних послуг.

Серед них найбільш запитуваною залишається послуга з видачі картки платника податків та внесення до паспорта громадянина даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків. У звітній період було надано понад  3,2 тисячі таких послуг.

Також користуються попитом суб`єктів господарювання послуги з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків (майже 2,7 тисячі відомостей); надання витягу з реєстру платників єдиного податку (майже 670 витягів); реєстрації книг обліку розрахункових операцій (понад 417 послуг).

Сьогодні платники податків можуть отримати в Центрі обслуговування платників Кам’янець-Подільської ОДПІ 17 різних видів адміністративних послуг. Також фахівці надають при потребі надають усні консультації з різноманітних питань ведення бізнесу та сплати податків.