Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Шепетівські школярі на практиці вивчали роботу фіскальної служби

13.06.2018

Тісна співпраця завжди об’єднувала шепетівських податківців та учнів Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства.

Цього разу вихованці спецшколи прийшли в гості до працівників Шепетівського відділення Славутської ОДПІ, де їх  радо зустріла керівник податкового органу Валентина Ординська. Посадовець показала юним гостям роботу центру обслуговування платників, розповіла про особливості роботи Державної фіскальної служби, ознайомила їх зі структурою та функціями підрозділів ДФС. «Ми раді приймати у себе наших юних друзів, які з непідробним інтересом сприймають нашу роботу і загалом систему сплати податків. Наша служба відкрита до таких зустрічей з юними громадянами, бо це взаємне збагачення і безпосереднє щире спілкування». – зазначила Валентина Ординська.

На завершення зустрічі побажала школярам успіхів у навчанні та гарного відпочинку під час літніх канікул.

«До шістдесяти відсотків наших випускників продовжують навчання у вищих навчальних закладах економічного профілю. І в Шепетівці немає практично жодного банківського відділення, де б не працювали наші вихованці. Саме тому такі екскурсії є корисними і пізнавальними, а школярі зацікавлено сприймають розповіді керівниці податкового органу», – відзначив вчитель економіки  школи  Василь Лескевич.

Загалом протягом року школярі профільних старших класів Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства опановували ази економіки, вивчали особливості вітчизняної податкової системи тощо. А після завершення теоретичних занять прийшла черга проходження  практики у банківських установах та на підприємствах Шепетівщини. Програма проходження практики, як обов‘язковий елемент, включає ознайомлення з роботою фіскальних органів краю.