Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Шепетівщині представники громад обговорили з працівниками фіскальної служби питання наповнення бюджету

04.06.2018

У рамках спільних заходів зі сприяння наповненню місцевого бюджету працівники Шепетівського відділення Славутської ОДПІ та Головного управління ДФС у Хмельницькій області провели семінар-нараду у Ленковецькій об’єднаній територіальній громаді, яка з 2016 року об’єднала сім сільських рад. 

Семінар проведено для представників  місцевої  громади,  бізнесу,  старостів сіл,  землевпорядників. 

Начальник відділення Валентина Ординська та її колеги-податківці розповіли учасникам заходу про правові аспекти нарахування та сплати податків  на майно, обговорили спільні заходи по погашенню податкового боргу.

Особливу увагу було акцентовано на питанні прийняття рішень про встановлення ставок місцевих податків і зборів на 2019 рік,  поданні відповідної інформації в електронному вигляду до контролюючих органів до 1 липня.

Працівники ГУ ДФС у Хмельницькій області вручили податкові повідомлення-рішення по сплаті земельного податку, орендної плати, податку на нерухоме майно.

Сільський голова  Ленковецької ОТГ Юрій Криворчук  подякував податківцям за плідну співпрацю, відзначивши, що такі заходи сприяють усвідомленню платниками податків необхідності своєчасної сплати платежів до бюджету для фінансування призначених для них соціальних послуг.