Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Летичівщині шукали резерви для наповнення бюджету

29.05.2018

Днями в Меджибізькій об’єднаній територіальній громаді відбулась зустріч начальника Летичівського відділення Красилівської ОДПІ Раїси Кабанової з представниками громади.

 Учасники зустрічі говорили про покращення взаємодії у роботі з наповнення місцевого бюджету та діяльності робочої групи зі сприяння легалізації «тіньової» заробітної плати. А ще начальник відділення ознайомила присутніх зі змінами в податковому законодавстві, які відбулись останнім часом.

Раїса Юріївна повідомила, що за підсумками чотирьох місяців 2018 року до місцевого бюджету Летичівського району сплачено 30,4 мільйона гривень податкових платежів, які адмініструють органи ДФС. Таким чином, протягом цього періоду громади району отримали в розпорядження на 7 мільйонів гривень податків більше проти аналогічного періоду торік.

«Залучення до бюджетів громад на 30,2 відсотка більше податкових платежів до фактичних надходжень минулого року – не просто успішний початок нового фінансового року, а й свідчення належної уваги керівників усіх рівнів та гілок влади до питання фінансового забезпечення програм соціально-економічного розвитку на місцях. Зі свого боку фахівці Летичівського відділення Красилівської ОДПІ і надалі докладатимуть максимум зусиль для того, щоб кожна громада своєчасно отримала передбачені законом кошти для діяльності», - наголосила податківець.  

Учасники зустрічі прийшли до висновку, що лише спільними зусиллями керівників виконавчої гілки влади, місцевого самоврядування та фахівців ДФС можна досягнути максимального фінансового результату в наповненні бюджетів громад.