Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці Кам’янеччини зустрічалися з представниками об’єднаних територіальних громад

25.05.2018

Днями в актовому залі Кам’янець-Подільської ОДПІ відбулась зустріч з представниками шести об’єднаних територіальних громад Кам’янець-Подільського району.

Учасники заходу обговорили питання покращення взаємодії працівників ДФС з об’єднаними територіальними громадами Кам’янеччини з метою виявлення та залучення до бюджетів всіх рівнів наявних резервів.

Передусім податківці ознайомили гостей з основними аспектами запроваджених Верховною Радою змін до податкового законодавства, а також відповіли на їх численні запитання. Учасників зібрання, зокрема, цікавили питання ставок та пільг в оподаткуванні, які встановлюються органами місцевого самоврядування: плати за землю, податку на нерухоме майно, єдиного податку для платників 3-ї та 4-ї груп тощо.

Також піднімалося питання налагодження  співпраці в роботі по врученню платникам податкових-повідомлень рішень щодо плати за землю, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, координації роботи із залученням до оподаткування юридичних та фізичних осіб, які виплачують заробітну плату нижче та на рівні мінімальної заробітної плати, або взагалі провадять підприємницьку діяльність на території ОТГ без державної реєстрації.

Ще одним питанням, на яке зверталась увага присутніх, було вжиття спільних заходів із погашення податкового боргу та заборгованості платників по ЄСВ.    

А наприкінці зустрічі начальник Кам’янець-Подільської ОДПІ Ігор Бєлко закликав голів територіальних громад району активізувати зусилля по пошуку додаткових надходжень та наголосив на необхідності завершення в рамках операції «Урожай-2017» складання земельної карти ОТГ. Адже це дозволить виявити тіньових користувачів землі та спрямувати до громадських скарбниць додаткові кошти.