Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

У Славутському районі податківці надали відвідувачам 3,5 тисячі адміністративних послуг

23.05.2018

З початку року фахівцями Центру обслуговування платників Славутської ОДПІ надано близько 3,5 тисячі адміністративних послуг. Загальна кількість звернень платників податків - 6,5 тисячі.

Лідером серед послуг є видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Цьогоріч у ЦОПі  надано до 1,6 тисячі таких послуг.

Актуальною є також послуга з надання витягу з реєстру платників єдиного податку. Протягом зазначеного періоду надано 120 таких послуг. Представники малого бізнесу Славутчини найчастіше обирають спрощену систему оподаткування, тому центром надано більше 260 послуг з реєстрації платників єдиного податку та реєстрації книг обліку податків і витрат.

На сьогодні у ЦОПі, який успішно функціонує з 2012 року, обслуговується близько тисячі суб’єктів господарювання юридичних осіб та більше 1,5 тисячі фізичних осіб – підприємців.

Усі вони мають можливість отримати комплекс консультативних та інформаційних послуг, вчасно подати звітність, або зареєструвати реєстратор розрахункових операцій, що  позитивно впливає на наповнення державної та місцевих скарбниць.

«Працівники ЦОП активно роз’яснюють переваги використання електронного кабінету платника податків, його зручність для реалізації прав та обов’язків платників податків в електронній формі. Загалом Славутською ОДПІ створено всі умови для швидкого та якісного надання адміністративних послуг, необхідних для ведення бізнесу», – запевняє начальник відділу обслуговування платників Славутської ОДПІ О. Євтушенко.