Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Державна податкова інспекція у місті Хмельницькому пропонує платникам податків сучасні сервісні послуги

08.05.2018

Безкоштовні адміністративні та інформаційні послуги  надаються у Центрі обслуговування платників податків ДПІ обласного центру жителям міста Хмельницького та Хмельницького району, а також платникам інших регіонів, які перебувають на обліку як платники окремих видів податків.

Центр обслуговування ДПІ розташований на першому поверсі адміністративного приміщення що знаходиться за адресою - м. Хмельницький вул. Героїв Майдану, 12. Одним із основних послуг що надаються центром є:

-  прийом та обробка податкової звітності – 5 робочих місць (вікно №1,2,3,6,7);

-  видачі довідок про доходи – 1 робоче місце (вікно №8);

-  видача картки платника (присвоєння ідентифікаційного коду) – 1 робоче місце (вікно №9);

-  реєстрації реєстраторів розрахункових операцій, книг обліку розрахункових операцій , розрахункових книжок – 1 робоче місце (вікно №10);

-  надання консультацій, проведення звірки з громадянами та фізичними особами-підприємцями щодо правильності нарахування та повноти сплати податків і зборів – 2 робочих місця (каб.103 вікно №1,2 -працівники ГУ ДФС у Хмельницькій області);

- надання консультацій, реєстрація та видача ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами – 1 робоче місце (каб.103 вікно №4 – працівники ГУ ДФС у Хмельницькій області);

- прийому вхідної кореспонденції – 2 робочих місця (каб.103 вікно №6,7);

- надання консультацій для новостворених фізичних осіб-підприємців та реєстрація платників єдиного податку, видача книг обліку доходів і витрат, витягів, надання консультацій з питань декларування доходів громадянами – 1 робоче місце (каб.101 – працівники ГУ ДФС у Хмельницькій області);

- видача електронних цифрових підписів – 2 робочих місця каб.(108);

Також, для платників створено одне робоче місце з безкоштовним доступом до мережі ІНТЕРНЕТ.

На обслуговуванні в інспекції перебуває 35 941 платник, з них. юридичних осіб - 13 209,  фізичних осіб-підприємців – 22732 та 1860 платників податків за неосновним місцем обліку. Крім того, 58 621 фізичній особі нараховується плата за землю та 16 540 нараховується податок на нерухоме майно відмінне від земельної ділянки.

Протягом 2017 року до Центру обслуговування платників ДПІ у м.Хмельницькому звернулось 31 6467 громадян, яким надано 46 782 адміністративних послуг, опрацьовано 222 314 отриманих податкових декларацій та звітів, видано та активовано 5 986 ключів електронного цифрового підпису.

Протягом січня-квітня поточного року до Центру обслуговування платників ДПІ у м. Хмельницькому звернулось 25 582 платники, яким надано 23 669 адміністративних послуг, опрацьовано 73 373 отриманих податкових декларацій та звітів, видано та активовано 3542 ключів електронного цифрового підпису та надано близько 36 тис. інших послуг та сервісів.

У період подачі звітності щоденно Центр обслуговування ДПІ відвідувало в межах 1500-1800 платників щоденно, в березні-квітні навантаження дещо зменшилось і склало 1100-1300 відвідувачів.

«Сьогодні основним завданням Центру обслуговування ДПІ є поліпшення умов обслуговування платників та приведення їх до європейського  рівня. Для здійснення зазначеного, ДПІ у м. Хмельницькому тісно співпрацює з мерією міста Хмельницького, Хмельницькою райдержадміністрацією, та Головним управлінням ДФС в області», - розповів начальник ДПІ у місті Хмельницькому Валерій Коновальчук.

Також, за словами керівника податкової інспекції, розроблено орієнтовний проект реконструкції Центру обслуговування, в якому передбачено збільшення кількості робочих місць з 20 до 25, добудова приміщення з метою розширення площ з надання послуг платникам, встановлення системи «електронна черга» та виділення місця для відпочинку і очікування платників з кафетерієм.

«Очевидно, що створення сучасних, комфортних умов для громадян та платників податків сприятиме розвитку бізнесу у місті та Хмельницькому районі, забезпеченню стабільних надходжень до бюджетів», резюмував Валерій Коновальчук.

 Валерій Коновальчук 

 начальник ДПІ у м.Хмельницькому.