Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

На Летичівщині триває активна робота з легалізації заробітної плати

04.05.2018

Нещодавно під головуванням голови райдержадміністрації Ірини Матлаєвої, відбулось засідання робочої групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення за участю заступника начальника – начальника Летичівського відділення Красилівської ОДПІ Раїси Кабанової.

На зустріч було запрошено платників, які виплачують найманим працівникам заробітну плату нижче мінімального розміру та уклали угоди із найманими працівниками про неповну трудову зайнятість відповідно до списку, поданого Летичівським відділенням Красилівської ОДПІ. Проаналізовано причини нарахування заробітної плати нижче встановленого законодавством мінімального рівня; наголошено на необхідності збільшення надходжень до районного бюджету.

Запрошені представники суб’єктів господарювання надали пояснення про причини виплати заробітної плати найманим працівникам в розмірі нижче мінімального, та зобов’язались вжити заходів щодо її підвищення. Для кожного з них фахівцями фіскальних органів, відділу економіки та управління праці та соціального захисту населення були встановлені терміни щодо впорядкування трудових відносин з найманими працівниками, забезпечення зростання заробітної плати.

Наприкінці зустрічі присутні обмінялися думками та пропозиціями щодо взаємного розуміння та співпраці районних чиновників і представників бізнесу. Підводячи підсумки головуючий  засідання підкреслив, що співпраця з суб’єктами господарської діяльності щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення триватиме й надалі.