Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Конструктивний діалог із аграріями продовжили податківці Славутчини

03.05.2018

На базі головного офісу Славутської ОДПІ пройшов семінар для платників податків, які працюють в агропромисловій сфері. Захід відбувся за участю першого заступника начальника Славутської ОДПІ Лариси Бондарчук та фахівців Головного управління ДФС у Хмельницькій області Володимира Калетюка і Любові Кобріної.

Неабияку зацікавленість учасників семінару викликали питання земельних відносин, орендної плати, податку з доходів фізичних осіб, ЄСВ, блокування податкових накладних, новацій податкового законодавства тощо.

Під час жвавого та конструктивного діалогу з бухгалтерами підприємств обговорено практичні та проблемні питання, які виникають під час роботи. Не залишились байдужими гості інспекції й до просвітницького проекту «Я маю право!», який наразі триває відповідно до розпорядження Уряду.

Як засвідчили учасники семінару, отримана інформація неодмінно стане їм у нагоді для практичної щоденно роботи, а такі ділові зустрічі допомагають платникам краще орієнтуватися у нововведеннях законодавства. А це і є той неоціненний багаж знань, без якого сьогодні неможливо повноцінно працювати у правовому полі.

«Для такого економічно пожвавленого регіону, яким є Славутчина, дуже важливо, як кажуть, тримати руку на пульсі, підтримуючи постійний діалог з бізнесом. До речі, завдяки такій співпраці ми активно реалізовуємо заходи з легалізації праці, наповнення місцевих бюджетів майновими податками і взагалі знаємо, чого прагне підприємницька спільнота і що має зробити для цього фіскальна служба», - зауважила Лариса Боднарчук.