Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Працюємо разом: на Гродоччині відбувся податковий семінар для фермерів

02.05.2018

Працівники Городоцького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ організували та провели семінар з платниками – фермерськими господарствами Городоцького району на тему «Актуальні питання справляння податків, зборів, єдиного соціального внеску та електронні сервіси Державної фіскальної служби України». До участі в семінарі були запрошені голови фермерських господарств.

Розпочала актуальний діалог заступник начальника – начальник Городоцького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ Наталія Хорошова. Податківець зазначила, що на обліку ДФС у районі перебуває 97 фермерських господарств, і це значне число платників для даного регіону. Саме тому проблемні питання, які виникають у платників даної категорії щодо сплати платежів до бюджетів всіх рівнів, підлягають детальному обговоренню.

Семінар проводився за участю працівників як Городоцького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ, так і працівників Головного управління ДФС у Хмельницькій області.

Зокрема, в ході роботи семінару були обговорені актуальні питання справляння податку на додану вартість, земельного податку та орендної плати за землю, єдиного податку платниками 4-ї групи. Також, представників фермерських господарств цікавив порядок виплати дотацій сільськогосподарським товаровиробникам.

Найбільше платників долучилися до обговорення питання щодо справляння податку з доходів фізичних осіб, військового збору та єдиного соціального внеску при здійсненні виплат членам фермерських господарств.

Особливу увагу учасників заходу було звернуто на роботу електронних сервісів Державної фіскальної служби України, у тому числі «Електронного кабінету платника».

До обговорення питання по легалізації трудових відносин у фермерських господарствах долучилася представник Городоцького районного центру зайнятості, яка звернула увагу присутніх на основні напрямки співпраці по працевлаштуванню громадян та державну підтримку.

«Така форма роботи, як семінар поглиблює ділову співпрацю з платниками податків району і допомагає їм краще знати законодавство і загалом працювати у законодавчому полі. Тобто прозоро і сумлінно. Від цього у виграші передусім територіальні громади, які отримують додаткові надходження у бюджет, які спрямовують на соціальні потреби та розвиток інфраструктури», - зазначила Наталія Хорошева.