Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Актуальний діалог на податкові теми нівелює нез‘ясовані проблеми

19.04.2018

З метою  інформаційно-комунікаційної підтримки аграрного сектору економіки у приміщенні Кам’янець-Подільської об’єднаної  державної податкової інспекції проведено семінар для платників податків на тему: «Актуальні питання щодо сплати  податків, зборів, платежів, єдиного соціального внеску та податкова звітність  фермерських господарств».

Участь у заході взяли начальник відділу адміністрування  податків і зборів з фізичних осіб та єдиного внеску території обслуговування Кам’янець-Подільської ОДПІ управління податків і зборів з фізичних осіб  ГУ ДФС у Хмельницькій області Ігор Лісовий; начальник  відділу податків та зборів з фізичних осіб Кам’янець-Подільської ОДПІ Руслан Дутко, фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб території обслуговування Кам’янець-Подільської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області Тетяна Білик та Наталія Марущак, начальник відділу агропромислового розвитку Кам’янець-Подільської РДА Надія Сузанська, керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств Кам’янець-Подільського та Чемеровецького районів.

У ході семінару фахівцями ОДПІ надано актуальні  роз’яснення щодо новацій в оподаткуванні юридичних осіб. Тетяна Білик ознайомила учасників семінару зі змінами, що стосуються податку на додану вартість, зокрема, щодо послідовності дій платника ПДВ у разі розблокування податкових накладних.

Наталія  Марущак у своєму виступі значну увагу приділила сплаті земельного податку та своєчасному  поданні податкової декларації. Також розглянули  основні аспекти  переходу на четверту групу спрощеної системи оподаткування.        

Детально розповів про порядок нарахування податку на доходи фізичних осіб, військового збору та подання податкового розрахунку за формою №1ДФ Ігор Лісовий. Особливу увагу було  приділено питанню взяття на облік в органах доходів і зборів членів фермерських господарств як платників  єдиного соціального внеску.

Крім цього, присутні  мали змогу дізнатися про хід кампанії декларування доходів, отриманих  громадянами у 2017 році. Руслан Дутко нагадав про те, що  триває кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну декларацію про майновий стан та доходи та визначити податкові зобов’язання  з податку на доходи фізичних осіб та військового збору, а також  фізичні особи  які мають право подати декларацію на отримання податкової знижки.

На думку організаторів та учасників заходу, діалог видався насиченим, оскільки порушили проблемні питання, які виникають внаслідок  прийняття низки законів до Податкового кодексу України. Такі зустрічі вкрай важливі для ознайомлення з новаціями податкового законодавства з метою запобігання порушень під час здійснення платниками господарської діяльності.