Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Славута стає економічним лідером півночі Хмельниччини

23.02.2018

«Розвиток місцевої промисловості – пріоритетний напрям стратегічного розвитку», - під такою назвою у Славуті відбулася бізнес-зустріч за участю керівників промислових підприємств міста, представників виконавчого комітету міської ради та інших зацікавлених осіб.

Привітав учасників зустрічі її ініціатор міський голова Василь Сидор. Говорячи про перспективи розвитку економіки Славути, її очільник наголосив на важливості створення на півночі Хмельниччини території економічного зростання на основі економічного патріотизму, про що детально доповів присутнім.

Зі стратегією розвитку міста 2027: «Візія, місія, напрями розвитку, стратегічні та операційні цілі» ознайомила учасників заходу начальник управління економічного розвитку виконавчого комітету Славутської міської ради Галина Дарчик.

Своїми думками та пропозиціями на зустрічі ділилися й запрошені керівники, які також розповіли про економічні реалії своїх підприємств та плани на майбутнє.  

Загалом учасники діалогу зійшлися на думці, що попри непрості умови сьогодення, славутські підприємства стабільно працюють, без збоїв виплачують заробітну плату працівникам, своєчасно проводять платежі до бюджетів усіх рівнів, розширюють своє виробництво, прагнуть до подальшого розвитку та стратегічно дивляться у майбутнє.

У ході зустрічі відбулася жива та конструктивна розмова, яка засвідчила, що Славута є безперечним лідером в економіці та громадській активності регіону.