Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Аграрії Кам’янець-Подільського району дізнавалися про податкові новації в ході семінару

22.02.2018

Законодавство, що регулює діяльність сільгоспвиробників, зазнало певних змін, адаптуватися до яких самотужки аграріям не завжди легко. У зв’язку з цим 14 та 15 лютого 2018 року у стінах Кам’янець-Подільської райдержадміністрації  був проведений семінар-практикум «Актуально про податки для сільськогосподарських підприємств у 2018 році».

До участі в семінарі долучилися власники, керівники та бухгалтери сільськогосподарських підприємств і фермерських господарств району, голови ОТГ та сільських рад. Також у заході взяли участь заступник голови райдержадміністрації Микола Чумак, фахівці управління податків і зборів з юридичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Тетяна Білик та Наталія Марущак, управління податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДФС у Хмельницькій області Ігор Лісовий, начальник відділу КПР Кам‘янець-Подільської ОДПІ Надія Сузанська.

Тетяна Білик ознайомила учасників семінару зі змінами, які стосуються податку на додану вартість, зокрема, щодо послідовності дій платника ПДВ у разі блокування податкових накладних.

Наталія  Марущак у своєму виступі значну увагу приділила земельним правовідносинам, змінам в оподаткуванні  нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки та транспортного податку.

Ігор Лісовий детально розповів про порядок оподаткування податком на доходи фізичних осіб та особливості нарахування заробітної плати, а також про ризики орендарів у випадках, коли орендодавці не отримують орендну плату.  Особливу увагу він  приділив основним змінам  в нарахуванні  єдиного соціального внеску у 2018 році.

Крім цього, присутні  мали змогу дізнатися про проходження кампанії декларування доходів, отриманих  громадянами у 2017 році. Зокрема учасників семінару зацікавили питання декларування доходів,  отриманих  в спадщину, а також дарунка  нерухомого та рухомого майна. 

А ще учасники зібрання мали змогу довідатися про особливості оподаткування платників єдиного податку четвертої  групи та терміни сплати податку, заповнення звітів та порядок їх надання до податкової інспекції.  

По кожному окремому випадку співробітники фіскальної служби надали індивідуальні консультації. Жодне запитання не залишилося без відповіді.