Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Славутчині триває деклараційна кампанія

16.02.2018

Як відзначають у Славутській ОДПІ, свідомих платників податків на території регіону стає дедалі більше, а деклараційна кампанія з кожним роком проходить  активніше.

Так, станом на 14 лютого 2018 року до інспекції подано 117 декларацій про отримання загалом 8,7 мільйона гривень неоподаткованих доходів.  Отже до бюджету декларанти мають сплатити 429 тисяч гривень податку на доходи фізичних осіб та 107 тисяч гривень військового збору.

«Декларування – це важливий процес, який поєднує інтереси держави і суспільства. Тому фахівцями інспекції були розроблені та розповсюджені на територіях сільських рад і територіальних громад регіону тематичні листівки, через місцеве телебачення та інші ЗМІ доведена інформація щодо необхідності декларування громадянами отриманих доходів або можливості отримання ними податкової знижки, дані роз’яснення щодо особливостей деклараційної кампанії  2018 року», – пояснює начальник Славутської ОДПІ Володимир Яремчук.

Нагадуємо, що кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2017 року, розпочалася з початком 2018 року і триватиме до 2 травня 2018 року. Податківці радять не очікувати останніх днів визначеного терміну подання декларації, а добросовісно виконати свій громадянський обов’язок уже зараз.