Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

ДПІ у місті Хмельницькому: пропускний режим працює для безпеки та порядку

07.02.2018

У відомій хмельничанам адмінбудівлі по вулиці Героїв Майдану, 12, де розміщуються державна податкова інспекція у мсті Хмельницькому та Головне управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області, вже кілька місяців діє пропускний режим.

Режимні обмеження стосуються лише службових приміщень, вхід до Центру обслуговування платників, як і раніше, залишається вільним для всіх. Проте, нові правила викликали невдоволення у деяких відвідувачів. Мовляв, раніше, коли будь-хто міг пройти будь-куди, було простіше і краще.

Тож у податковій інспекції звертають увагу, що так само нескладно було потрапити до службових приміщень державних органів і всім тим, хто прийшов сюди, м’яко кажучи, не за адресою, або ж явно не з діловими намірами.

Отож, на дотримання вимог Державної фіскальної служби України щодо збереження державної власності, створення належних умов для роботи працівників, а також на виконання вимог відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС в області, з’явилися відповідний наказ начальника податкової інспекції та інструкція.

«Таким чином ми забезпечуємо захист адміністративної будівлі від злочинних посягань, терористичних актів, гарантуємо безпеку відвідувачів та працівників структурних підрозділів Головного управління ДФС в області, ДПІ у м. Хмельницькому та Головного управління Пенсійного фонду України в області,  які розташовані в будівлі, запобігаємо проникненню на територію сторонніх осіб, убезпечуємо себе від викрадення носіїв інформації та матеріальних цінностей, посилюємо заходи пожежної безпеки тощо. Зрештою, не забуваймо, що країна продовжує перебувати у стані війни і державним структурам слід завжди бути готовими і до кібератак і до будь-яких інших ворожих проявів», – пояснив ситуацію начальник ДПІ у м. Хмельницькому Валерій Коновальчук.

До речі, й технічний регламент Центру обслуговування платників передбачає, з одного боку, вільний і зручний доступ відвідувачів до його приміщень, з іншого – окремий прохід до службових приміщень, обладнаний системою допуску.

Звертаємо також увагу хмельничан, що будь-які питання щодо податкових сервісів та отримання адміністративних послуг можна вияснити у працівників ЦОПу. У центрі створені всі умови для якісного обслуговування платників. Усе необхідне – реєстрація, консультації, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян – зосереджене в одному місці. У зонах очікування є місця для заповнення документів та заяв. Там же є зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах  і постійно оновлюється.

Зразки заяв та інформаційні картки отримання адмінпослуг розміщені також на субсайті ДФС в області офіційного веб-порталу ДФС України у розділі «Адміністративні послуги».

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання, а також надання допомоги відвідувачам у ЦОП здійснює консультант-модератор (контактний телефон 70-17-85).

Центр обслуговування платників надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-15 год., у п’ятницю – з 9-00 до 17-00 год., в суботу – з 9-00 до 13-00 год., неділя – вихідний. Обідня перерва – з 13-00 до 14-00 год. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год.