Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Податківці Славутчини сприяють своєчасній виплаті заробітної плати

15.01.2018

Фахівці Славутської  ОДПІ звертають увагу суб’єктів господарювання, що ситуація із затримкою виплати заробітної плати на підприємствах досить часто супроводжується  простроченням виплат інших зобов’язань платника, зокрема податкових. А це може спричинити невиконання бюджетних зобов’язань, таким чином посилюючи незадоволення та загальну напругу в суспільстві.

У зв’язку з цим відповідно до функцій та в межах компетенції фахівці ДФС постійно здійснюють моніторинг фінансово-господарської діяльності підприємств, на яких є заборгованість із зарплати, заслуховують керівників таких суб’єктів господарювання на засіданнях комісій та переконують їх своєчасно виплачувати зарплату з обов’язковими відрахуваннями до бюджету.

«Як свідчить практика, підприємства, на яких боргують зарплату, як правило, припускаються інших порушень податкового законодавства. Оскільки від стану зарплатних виплат залежить не лише надходження ПДФО, а й єдиного внеску, то фахівці Славутської ОДПІ і надалі приділятимуть питанню своєчасної оплати праці максимальну увагу», - зазначає начальник Славутської ОДПІ Володимир Яремчук. 

До речі, за 2017 рік з доходів платників податків Славутського, Білогірського, Ізяславського, Полонського, Шепетівського районів та міста Нетішин сплачено 876 мільйонів гривень ПДФО, що на 140,1 відсотка перевищує надходження минулого року. За цей же період  надходження єдиного внеску склали 846 мільйонів гривень, що на 143,2 відсотка перевищує надходження минулого року.