Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

За податковими послугами до Центру обслуговування платників у Хмельницькому цьогоріч звернулося чверть мільйона відвідувачів

29.11.2017

Для забезпечення комфортних умов для платників податків в ДПІ у м. Хмельницькому ГУ ДФС у Хмельницькій області функціонує Центр обслуговування платників, у якому надаються адміністративні, консультативні та  інформаційні послуги. Протягом січня-жовтня 2017 року у центрі зафіксовано понад 254,3 тисячі звернень громадян – мешканців міста та району. Відвідувачам фахівці ЦОП надали близько 39 тисяч адміністративних послуг.  

Серед адмінпослуг найбільшою популярністю наразі користуються такі, як видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера платника (станом на початок листопада їх видано 13,8 тисячі), надання витягу з реєстру платників єдиного податку (надано 6,7 тисячі витягів), реєстрація платників єдиного податку (зареєстровано 5,2 тисячі платників), реєстрація книг обліку розрахункових операцій (зареєстровано 3,8 тисячі книг) тощо.

Усе активніше громадяни звертаються й за новою адмінпослугою центру – отриманням відомостей з Державного реєстру фізичних осіб (ДРФО) про суму виплачених доходів та утриманих податків. На початок листопада нею вже скористалося 558 громадян.

«Аби громадяни та підприємницька громада краю могли працювати у комфортних умовах, ми намагаємося забезпечити у Центрах обслуговування платників податків якісне і швидке надання усього спектру адміністративних та інформаційно-комунікаційних послуг», – переконує начальник ДПІ у м. Хмельницькому Валерій Коновальчук.

Справді, у центрі створені всі умови для якісного обслуговування платників. Усе необхідне – реєстрація, консультації, надання адміністративних послуг, проведення звірок, прийом звітності, видача довідок, робота приймальні громадян – зосереджене в одному місці. У зонах очікування є місця для заповнення документів та заяв. Там же є зразки заповнених заяв та декларацій, а також інформаційні картки адміністративних послуг. Необхідна відвідувачам інформація розміщується на стендах  і постійно оновлюється.

Координацію та контроль за своєчасним та якісним обслуговуванням, оперативне реагування на проблемні питання, а також надання допомоги відвідувачам у ЦОП здійснює консультант-модератор (контактний телефон 70-17-85).

Центр обслуговування платників надає послуги щоденно в робочі дні з 9-00 до 18-15 год., у п’ятницю – з 9-00 до 17-00 год., в суботу – з 9-00 до 13-00 год., неділя – вихідний. Обідня перерва – з 13-00 до 14-00 год. В  останній день граничного строку подання податкової звітності час роботи ЦОП продовжується до 20-00 год. 

 

Прес-служба ДПІ у м. Хмельницькому ГУ ДФС у Хмельницькій області