Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Кам‘янецькі податківці все активніше реагують на звернення громадян

28.11.2017

Одним із важливих завдань у своїїй роботі працівники Кам’янець-Подільської ОДПІ  вважають  виявлення  основних причин, через які продовжуються звернення громадян, та своєчасне вирішення проблем, які потребують  негайного реагування.

Так, протягом січня-жовтня 2017 року до податкової інспекції від громадян міста та району надійшло 40 письмових звернень та інформаційних запитів. Аналіз свідчить, що більшість питань, з якими звертаються громадяни, стосується надання роз’яснень з питань, пов’язаних із оподаткуванням, ймовірного ухилення від сплати податків окремими платниками, внесення пропозицій щодо проведення перевірок окремих платників, відмов від реєстраційного номеру облікової картки платника податків, щодо порушення законодавства і усунення наслідків по нарахуванню заробітної плати, проведення індексації тобто фінансового забезпечення колишніх працівників податкової служби тощо. 

Водночас станом на початок листопада на особистий прийом до керівного складу інспекції звернулося  490 кам‘янчан. Здебільшого відвідувачі порушували питання податку на доходи фізичних осіб, плати за землю, ставок податку на нерухоме майно, реєстрації РРО та інші. Особисті прийоми громадян проводилися відповідно до затверджених графіків прийому.

Аби платникам менше доводилося особисто звертатися до Кам’янець-Подільської ОДПІ сектором  організації роботи інспекції через засоби масової інформації проводиться відповідна роз’яснювальна робота.

«Реалізація конституційних прав та свобод людини є основними засадами існування демократичної соціально-правової держави.  Конституцією України та Законом України «Про звернення громадян» гарантовано право громадян на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування. Особисте право на звернення забезпечує громадянам можливість відстоювати свої права і законні інтереси та відновлювати їх у  разі порушення», – нагадує начальник Кам’янець-Подільської ОДПІ Ігор Бєлко.