Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Майбутні фінансисти з Кам’янця-Подільського побачили практику роботи податківців

27.10.2017

Студенти третього курсу Кам’янець-Подільського індустріального коледжу, які навчаються за спеціальністю «Фінанси та кредит», ознайомилися з роботою Кам’янець-Подільської ОДПІ.

Виступаючи перед студентами, перший заступник начальника Кам’янець-Подільської  ОДПІ Олександр Коваль розповів про мету та основні принципи діяльності Державної фіскальної служби України, організацію роботи податкових органів, поінформував студентів про умови проведення конкурсу на зайняття вакантних посад та проходженням державної служби в органах ДФС тощо.

Начальник відділу реєстрації та обліку платників, електронних сервісів та звітності Наталія Бернацька детально зупинилася на питаннях надання податківцями адміністративних послуг, роботи електронних сервісів, зокрема найпопулярнішого – Електронного кабінету платника. Нові електронні послуги податкової служби, які дозволяють спілкуватися з податковою службою в режимі реального часу, схоже, найбільше зацікавили молодих людей.

Також майбутні фінансисти ознайомились з роботою Центру обслуговування платників. В ході екскурсії їм було продемонстровано процес надання послуг платникам, зокрема видачі довідок та дозвільних документів, безкоштовних електронних ключів, надання консультацій, приймання звітності тощо.

«Ми побачили практичну сторону діяльності податківців, спрямовану на якісне та швидке обслуговування платників, яке, зазвичай, вимагає ґрунтовних економічних знань та практичних навиків», ­­– поділилися враженнями екскурсанти на завершення зустрічі.