Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Податківці Хмельницького розглянули запити громадян на одержання публічної інформації

20.10.2017

З метою забезпечення прозорості та відкритості своєї діяльності,  реалізації права кожного на доступ до публічної інформації надання інформації за запитами відповідно до Закон України «Про доступ до публічної інформації» ДПІ у місті Хмельницькому забезпечено розгляд документів щодо надання публічної інформації відповідно до Закону, на які надійшли засобами поштового зв’язку, електронною поштою, факсом, телефоном.

Так, станом на початок жовтня до інспекції надійшло 14 запитів поштою та 1 запиь – електронною поштою. В розрізі категорій запитувачів 8 запитів надійшло від фізичних осіб, ще 7 – від юридичних. Запитувачі, зокрема зверталися з проханням надати інформацію щодо реєстраційних даних платників податків; діяльності  підприємств; відомостей про третіх осіб; суми нарахованих податків тощо.

За результатами розгляду задоволено 9 запитів на отримання публічної інформації, на підставі статті 22 Закону відмовлено в задоволенні 6 запитів.

До уваги запитувачів!

Згідно із частиною другою статті 2 Закону України «Про доступ до публічної інформації», цей Закон не поширюється на відносини у сфері звернень громадян, які регулюються спеціальним законом, а саме Законом України «Про звернення громадян».

Деякі запитувачі інформації ототожнюють такі поняття як запит на отримання публічної інформації, звернення, надання консультацій з питань практичного застосування окремих норм законодавства України з питань державної митної справи, при цьому дані категорії звернень є різними за наступними ознаками: правовими підставами; визначенням понять; формами; строком розгляду; змістом; вимогами оформлення; оплатністю тощо.

Листи, які за змістом є зверненнями громадян (пропозиції, заяви, скарги тощо), мають бути оформлені з дотриманням вимог Закону України «Про звернення громадян», а запит на отримання публічної інформації має відповідати вимогам статей 1 та 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації».