Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Хмельницькому податкові надходження зросли на 400 мільйонів гривень

05.10.2017

Протягом січня – вересня поточного року платники податків міста Хмельницького та Хмельницького району спрямували до бюджетів усіх рівнів 1 мільярд 858 мільйонів гривень. Це на 94,6 мільйона гривень перевищує прогнозний показник та на 428,8 мільйона гривень більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Державний бюджет при цьому отримав 750,9 мільйона гривень, що на 173,5 мільйона гривень більше порівняно з аналогічним періодом минулого року в приведених умовах.

Зокрема, зросли надходження податку на доходи фізичних осіб – на 72,9 мільйона гривень або на 41 відсоток, податку на додану вартість – на 82,5 мільйона гривень або на 32 відсотки, податку на прибуток на 1 мільйон гривень або на 1,5 відсотка, військового збору – на 15 мільйонів гривень або майже на чверть.

До місцевого бюджету мобілізовано 1 мільярд 107 мільйонів гривень, що становить близько 60 відсотків усіх надходжень.

Основна складова доходів місцевого бюджету – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 64 відсотки.

Вагомий внесок у наповнення місцевої казни зробили приватні підприємці регіону, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Так, протягом січня – вересня 2017 року ними сплачено 167,3 мільйона гривень єдиного податку, що на 51,7 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.

За дев’ять місяців 2017 року також істотно зросли надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. У цей період до державних цільових фондів хмельничани спрямували понад 1 мільярд 53 мільйони гривень ЄСВ, що майже на 19 відсотків більше від запланованого та на 47 відсотків більше ніж у січні – вересні минулого року.

«Важливим фактором наповнення бюджету є співпраця з реальним бізнесом регіону, а по-друге, сучасне і якісне сервісне обслуговування платників, яке забезпечує ведення підприємницької діяльності у правовому полі. Ми вдячні платникам податків міста Хмельницького та Хмельницького району, які чесно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно сплачуючи кошти до бюджету», – зазначив начальник державної податкової інспекції у м. Хмельницькому Валерій Коновальчук.