Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

У Кам‘янці-Подільському студенти індустріального коледжу завітали до податківців

02.10.2017

Робота по формуванню податкової культури для працівників Кам’янець-Подільської ОДПІ не менш важлива, ніж збирання податків. Адже, на думку фахівців інспекції, вона сприяє створенню неупередженого й шанобливого ставлення до діяльності фіскальної служби, підвищенню її позитивного іміджу та, як результат, добровільній та у повному обсязі сплаті податків.
Днями співробітники Кам’янець-Подільської ОДПІ приймали у себе студенів ДВЗ «Кам’янець-Подільський індустріальний коледж».
Розпочали зустріч із того, що ознайомили гостей із функціями, завданнями, структурою інспекції та сучасними сервісами, якими у ній можуть скористатися платники податків.

Особливо зацікавила студентів розповідь про роботу одного з перших в Україні центрів обслуговування платників.

Начальник відділу реєстрації платників, електронних сервісів та звітності Наталія Бернацька провела для студентів екскурсію по Центру, звернувши особливу увагу на реєстрації суб’єктів господарювання та прийманні звітності. Цікавим для юних гостей стало й знайомство з оновленим «Електронним кабінетом платника податків», який реалізований у вигляді захищеного інтернет-порталу та працює у режимі реального часу, забезпечуючи платникам цілий ряд нових можливостей.
Опісла студенти знайомились з роботою різних структурних підрозділів інспекції. Перший заступник Кам’янець-Подільської ОДПІ Олександр Коваль поділився з юними гостями багатьма важливими і корисними порадами, які стануть їм у нагоді як у студентському житті, так і потім, коли вони будуть працювати і сплачувати податки. Крім того, гості дізналися чимало цікавого з історії податків, відвідавши музей податкової інспекції. Зібрані тут численні документи, фотографії, різноманітні ілюстрації та газетні матеріали розповідають про історію збирання податків у регіоні у різні часи. На завершення гостям показали галерею робіт учасників конкурсу «Податки очима дітей».

У свою чергу податківці отримали від студентів та викладачів коледжу слова подяки та побажання організовувати такі зустрічі частіше.
«Такі зустрічі є доброю нагодою для студентів розширити свій кругозір щодо податків та роботи фіскальної служби. Молоді спеціалісти тепер краще розумітимуть, для чого взагалі існують податки і, головне, навіщо їх сплачувати», − вважає Олександр Коваль.