Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Актуальні питання оподаткування аграрного сектору обговорили на Городоччині

25.09.2017

Днями у стінах Городоцького відділення Кам’янець-Подільської об’єднаної державної податкової інспекції відбулась робоча зустріч керівника фіскальної служби району Наталії Хорошової з керівниками фермерських господарств.

В ході зустрічі обговорювались актуальні питання оподаткування доходів фермерських господарств, сплати податку на доходи фізичних осіб, використання земель сільськогосподарського призначення для ведення фермерських господарств.

Наталія Хорошова розповідала про вклад платників податків району в наповнення бюджетів усіх рівнів, про пріоритети податкової політики та основні завдання Державної фіскальної служби України на сучасному етапі.

Також податківці ознайомили аграріїв з підсумками проведеної роботи в рамках операції «Урожай – 2017». Зокрема, говорили про здійснення контролю за виплатою реальної заробітної плати працівникам, зайнятим у сільському господарстві на всіх етапах виробництва, виявлення та легалізацію праці найманих працівників, упередження, руйнування і недопущення використання у 2017 році схем ухилення від сплати ПДВ по операціях із сільськогосподарською продукцією тощо. Відмічалося також, що під час проведення операції «Урожай» значна увага приділялась контролю за повнотою та своєчасністю виплати орендної плати орендодавцям земельних паїв та сплати відповідних платежів до бюджету, а також виявленню фактів використання земель без правовстановлюючих документів та не за цільовим призначенням.

Крім того, було підняте досить актуальне на сьогоднішній день питання електронного адміністрування ПДВ та блокування податкових накладних. Увага учасників зустрічі акцентувалась на критеріях ризику, алгоритмі дій платників у разі зупинення реєстрації податкових накладних та порядку формування і надання документів  про підтвердження  реальності здійснення операції для  відновлення  реєстрації таких податкових накладних.

На додаток платники отримали актуальну інформацію про особливості оподаткування  податком на доходи фізичних осіб та військовим збором у 2017 році окремих доходів, а також про адміністрування єдиного податку і єдиного соціального внеску.