Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних є більш зручним способом отримання інформації чим надсилання письмових запитів?

Славутська ОДПІ дякує сумлінним суб’єктам підприємництва

15.09.2017

За підсумками січня - серпня 2017 року бізнес-спільнотою регіону, у якому Славутська ОДПІ забезпечує реалізацію повноважень ДФС,  сплачено до бюджетів всіх  рівнів понад 1 мільярд гривень податків. Показник минулого року перевиконано на 53 відсотки, або на 379 мільйонів гривень.

Зокрема, надходження до місцевих скарбниць регіону  зросли на 151,8 мільйона гривень, або на 33 відсотки у порівнянні з аналогічним періодом минулого року та склали понад 612 мільйонів гривень. До Державного бюджету спрямовано понад 475 мільйонів гривень, або на 92 відсотки більше аналогічного періоду минулого року.

Надходження поточного року з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування виконано на 115,7 відсотків, та на 45,4 відсотки перевищують надходження відповідного періоду минулого року.

Славутська ОДПІ дякує усім платникам податків, які здійснюють свою діяльність у правовому полі, сумлінно сплачують податки, створюють робочі місця та сприяють соціально – економічному розвитку нашого краю.