Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Славутчині позитивний прогноз у надходженнях до бюджету базується на сумлінні бізнесу

28.08.2017

З початку 2017 року роботодавцями регіону, у якому Славутська ОДПІ забезпечує реалізацію повноважень ДФС,  сплачено до Зведеного бюджету 465 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб. Це на 16 мільйонів гривень більше від запланованого та понад 115мільйонів гривень більше ніж за відповідний період минулого року. Про це проінформував начальник Славутської ОДПІ Володимир Яремчук.

На підтримку армії  платники перерахували понад 35 мільйонів гривень військового збору, завдання виконано на 110 відсотків. Порівняно з відповідним періодом минулого року  сплата цього збору зросла на  5,3 відсотка, або на 1,8 мільйона гривень.

Надходження поточного року з єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування склали майже 60 мільйонів гривень. Цей показник  виконано на 132 відсотка та на 19 мільйонів гривень перевищує надходження відповідного періоду минулого року.

Окрім законодавчих змін, серед важливих чинників позитивної динаміки надходжень Володимир Яремчук зазначає результативність вжитих Славутською ОДПІ заходів, спрямованих на протидію ухиленню від оподаткування та легалізацію тіньової зайнятості населення.