Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

На Полонщині платникам податків роз‘яснили тонкощі оподаткування ПДВ

31.07.2017

Полонським відділенням Славутської ОДПІ ГУ ДФС у Хмельницькій області  для платників податків проведено семінар щодо актуальних питань оподаткування податком на додану вартість у 2017 році.

Йшлося про те, що з 1 липня поточного року запрацювала електронна система управління ризиками при адмініструванні ПДВ, яка автоматично зупиняє реєстрацію ризикових податкових накладних. Запровадження системи автоматизованого моніторингу відповідності ПН/РК критеріям оцінки ступеня ризиків, достатніх для зупинення реєстрації таких ПН/РК в ЄРПН визначено пунктом 74.2 статті 74 Податкового кодексу з квітня 2017 року.

З метою наповнення бюджетів усіх рівнів було розглянуто ряд важливих питань, а саме:подачу в податкові органи форми 20-ОПП про об'єкти оподаткування; дотримання законодавства при виплаті заробітної плати, зокрема, наголошено сільгоспвиробникам про збільшення заробітної плати працівника, які задіяні у польових роботах.

Податківці також розповіли про проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення та їх використання на території Полонського району, щодо подачі та заповнення податкової звітності по податках і зборах за ІІ квартал 2017р та інше.

Як наголосив у ході спілкування із платниками податків начальник Полонського відділення Славутської  ОДПІ Юрій Корнелюк, у ході семінару розставлено усі крапки над «і» та з‘ясовано ті податкові нюанси, які потребували комунікаційного впливу та роз‘яснення. Загалом, діалог засвідчив бажання обох сторін працювати у законодавчому полі і використовувати принципи рівності та загальності у сплаті податків.