Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Ви здійснюєте завантаження (перегляд) наборів даних у формі відкритих даних з розділів:

Переваги діяльності в правовому полі обговорили летичівські податківці з місцевими підприємцями

25.07.2017

Представники Летичівської об’єднаної територіальної громади разом з фахівцями Летичівського відділення Красилівської об’єднаної державної податкової інспекції провели спільну робочу зустріч щодо роз’яснення податкового законодавства торгівцям на ринках селища Летичів.

Особливий наголос у ході колективної розмови було зроблено на відповідальності за здійснення підприємницької діяльності без державної реєстрації та роз‘яснення переваг та недоліків ведення  діяльності поза межами правового поля.

У ході зустрічей  з представниками «малого бізнесу» організовано вручення буклетів на податкову тематику,  також обговорювались питання, що виникають в процесі ведення підприємницької діяльності.

«Такі безпосередні контакти з людьми дуже добре впливають на налагодження конструктивного діалогу, у ході якого досягається розуміння того, що податки мають платити усі члени підприємницької громади. Це відповідально і престижно. Адже благами, які створює територіальна громада Летичева, користуються усі без винятку його мешканці», - підкреслила керівник місцевого податкового відділення Раїса Кабанова.