Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Спільний внесок у районну скарбницю роблять на Славутчині

15.06.2017

Понад 25 мільйонів гривень податкових надходжень отримав бюджет Славутського району впродовж січня-травня поточного року. Про це проінформував начальник Славутської ОДПІ Володимир Яремчук, який підкреслив, що це на 4 мільйони гривень більше, ніж за аналогічний період 2016 року.
Левову частку, а це 13,7 мільйона гривень, складають надходження податку на доходи фізичних осіб . Акцизний податок, який «прямою гривнею» надходить до бюджетів сіл та селищ, збагатив місцевий бюджет на 600 тисяч гривень.
«Єдинники» внесли до бюджету 4 мільйона гривень, з яких 2,3 мільйона гривень внесли аграрії-спрощенці, а власники та орендарі земельних ділянок – 3,8 мільйона гривень плати за землю. Розпочали сплату податку на нерухоме майно фізичні особи, сума якого склала поки 15,6 тис. грн., а от юридичні особи – власники нерухомості уже сплатили з початку року 226 тисяч гривень.
«Наповнення бюджету на Славутчині – це спільне завдання фіскальної служби краю, соціально відповідального бізнесу та громадських інституцій економічного напрямку. До речі, про це днями було заявлено в ході робочої зустрічі на комунікаційному майданчику ПАТ «Славутський комбінат «Будфарфор», - зазначив Володимир Яремчук.