Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Цьогорічні відрахування хмельничан до бюджету перевищили 1 мільярд гривень

15.06.2017

Протягом січня-травня 2017 року платники податків міста Хмельницького та Хмельницького району спрямували до бюджетів усіх рівнів понад 1 мільярд гривень. Це на 63,8 мільйона гривень перевищує прогнозний показник та на 231,9  мільйона гривень  більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Державний бюджет, при цьому, отримав 403,0 мільйона гривень, що на 84,1 мільйона гривень більше порівняно з аналогічним періодом минулого року в приведених умовах.
Зокрема, зросли надходження податку на доходи фізичних осіб – на 37,5 мільйона гривень або на 40,2 відсотка, податку на додану вартість – на 38,6 мільйона гривень або на 28,8 відсотка, військового збору – на 6,5 мільйона гривень або на 19,7 відсотка.
До місцевого бюджету мобілізовано 597,7 мільйона гривень, що становить 59,7 відсотка усіх надходжень.
Основна складова доходів місцевого бюджету – податок на доходи фізичних осіб, надходження від якого склали 61,1 відсотка.
Вагомий внесок у наповнення місцевої казни зробили приватні підприємці регіону, які працюють на спрощеній системі оподаткування. Так, протягом січня-травня 2017 року ними сплачено 103,7 мільйони гривень єдиного податку, що на 35,5 мільйона гривень більше, ніж за аналогічний період минулого року.
За п’ять місяців 2017 року також істотно зросли надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування. У цей період до державних цільових фондів хмельничани спрямували ЄСВ в сумі 552,8 мільйона гривень, тобто майже на 25,1 відсотка більше від запланованого та на 44,0 відсотка більше ніж у січні-травні минулого року.
 «Ми вдячні платникам податків міста Хмельницького та Хмельницького району, які чесно виконують свій конституційний обов’язок, своєчасно сплачуючи кошти до бюджету. Саме завдяки їх сумлінності ми маємо можливість стабільно наповнювати державну та місцеву скарбниці, забезпечувати коштами зобов’язання держави щодо пенсійних та інших соціальних виплат», – відзначає начальник державної податкової інспекції у м. Хмельницькому Валерій Коновальчук.