Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Податківці привітали учнів та вчителів Шепетівської школи-інтернату

31.05.2017

Хвилюючі моменти свята останнього дзвоника розділили шепетівські податківці з учнями та педагогами Шепетівської спеціалізованої школи-інтернату. Привітати їх від імені працівників Державної фіскальної служби у Хмельницькій області прийшла заступник начальника - начальник Шепетівського відділення Славутської ОДПІ Валентина Ординська.  Вона привітала усіх з закінченням навчального року, побажала міцного здоров’я, здійснення усіх мрій та побажань. Напутні, материнські словами пролунали й до випускників  школи.
За традицією, що склалась вже протягом багатьох років, Валентина Ординська передала для школи-інтернату сертифікат кошти на придбання обладнання для інклюзивного навчання. Кошти були виділені з добровільних відрахувань із заробітної плати на благодійність працівників фіскальної служби Хмельниччини.
Подякувавши за подарунок, директор школи Олена Чернушич зазначила,  що завдячуючи людям, небайдужим до проблем інтернату, вдалось суттєво зміцнити матеріально-технічну базу навчального закладу.  Комп’ютери та обладнання для  навчальних кабінетів, отримані в дарунок від податківців,  дають змогу учням краще опанувати  шкільну програму.