Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи підтримуєте Ви запровадження об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ?

Завдяки активній участі кам‘янчан у кампанії декларування древнє місто стає сучасним і цивілізованим

18.05.2017

3 травня 2017 року завершилась деклараційна кампанія доходів, отриманих громадянами за 2016 рік. Для залучення громадян до процесу декларування доходів були використанні найрізноманітніші методи роз’яснювальної роботи. Податкова культура кам’янчан та креативні методи роботи по залученню до кампанії декларування дали певні результати.
Як підсумок, 1054 громадянина міста та району виконали свій конституційний обов’язок та задекларували власні доходи, отримані у 2016 році на загальну суму 56,1 мільйона гривень. У тому числі 178 громадян скористались правом на отримання податкової знижки.  
У п‘яти громадян нашого регіону доходи у 2016 році перевищили 1 мільйона гривень.
Планується, що за підсумками декларування, бюджети усіх рівнів додатково поповняться податком на доходи фізичних осіб на загальну суму 1,9 мільйона гривень та  військовим збором  - 400 тисяч гривень.
Ще майже півмільйона гривень буде повернено з бюджету громадянам, які скористались правом на податкову знижку.
Якщо проаналізувати по категоріям доходів, отриманих у 2016 році, то найбільше кам’янчани отримували доходи від спадщини та дарування, від реалізації рухомого та нерухомого майна. Крім цього, окремими громадянами задекларовано доходи від здачі в найм майна та земельних ділянок, а також від  отриманих  інвестиційних прибутків.
«Працівники Кам’янець–Подільської ОДПІ вдячні громадянам, які подали декларацію про доходи отримані у 2016 році та виконали свій конституційний обов’язок, свідомо і відповідально поставились до своїх обов’язків перед державою та суспільством. Адже декларування доходів наближає нас до країн цивілізованого розвитку і зміцнює фінансову основу як територіальних громад, так і України в цілому», – зазначив керівник об‘єднаної державної податкової інспекції Ігор Бєлко.