Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Теофіпольщині додаткові бюджетні надходження мають міцну основу

17.05.2017

Платники податків Теофіпольського району протягом січня - квітня 2017 року сплатили до  загального фонду державного бюджету 14,1 мільйона гривень податків та зборів, темп росту до відповідного періоду минулого року становить 185 відсотків. В абсолютних цифрах це більше на 6,4 мільйона гривень.
Податкові надходження до місцевих бюджетів району становлять 24,5 мільйона гривень. У порівнянні з відповідним періодом минулого року сплата податків і зборів зросла на 163 відсотки, або на 9,5 мільйона гривень.
Також забезпечено надходження єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування у сумі 22,1 мільйона гривень. Таким чином забезпечено темп росту до відповідного періоду минулого року становить 142 відсотків.
«Важливо, що для забезпечення обороноздатності країни мешканці Теофіпольщини за чотири місяці цього року перерахували до бюджету 1,8 мільйона гривень військового збору. Індикативи ДФС України виконано на 118 відсотків, додатково до бюджету надійшло 283 тисячі гривень. Загалом завдяки сумлінню та патріотичній налаштованості наших платників бюджет отримує кошти, які вкрай необхідні для України та її громадян», - зауважила заступник начальника інспекції – начальник Теофіпольського відділення Красилівської ОДПІ Валентина Грицаюк.