Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Третину надходжень до бюджету від платників Хмельниччини становить податок на доходи фізичних осіб

11.08.2012

З початку року за платежами, що контролюються податковою службою краю, до місцевого бюджету мобілізовано 670 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб, забезпечено зростання надходжень порівняно з минулим роком на суму 78 мільйонів гривень, або на 113 відсотків.

«У другому півріччі слід сконцентрувати зусилля та залучити додаткові резерви забезпечення наповнення місцевих бюджетів у поточному році. Податкова служба області провела низку організаційних заходів, спрямованих на виконання основного завдання, аби бюджет був достатнім для фінансування області»,- зазначає заступник голови ДПС у Хмельницькій області Володимир Михайлюк.

Чинниками, які негативно впливають на поповнення доходів місцевих бюджетів області, є рівень заробітної плати, несвоєчасність і неповнота її виплати, непогашення заборгованості, неналежне оформлення найманих працівників, мінімізація доходів громадян, від яких залежить надходження податку на доходи фізичних осіб, і, зокрема, від факту виплати доходів орендодавцям земельних ділянок (паїв), що є додатковим джерелом надходжень цього податку в поточному році.

«У другому півріччі слід сконцентрувати зусилля та залучити додаткові резерви забезпечення наповнення місцевих бюджетів у поточному році. Податкова служба області провела низку організаційних заходів, спрямованих на виконання основного завдання, аби бюджет був достатнім для фінансування області. Власне, це передбачає виконання національного плану дій з реалізації Програми економічних реформ на 2011- 2014 роки «Заможне суспільство, конкурентноспороможна економіка, ефективна держава. Виконання цих завдань сприяє покращення якості життя населення краю, розвитку всіх сфер діяльності, збереженню та підвищенню його потенціалу»,- констатує податківець.