Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

На Хмельниччині цьогоріч кількість новозареєстрованих підприємств-платників ПДВ зросла на 12 відсотків

11.08.2012

Запровадження за ініціативою голови Державної податкової служби України Олександра Клименка спрощеної процедури реєстрації платників ПДВ призвело до того, що з початку року нові свідоцтва платників цього бюджетоформуючого податку отримали 179 підприємств, проти 159 у січні-липні минулого року.

За модернізованим порядком роботи податківців форма заяви скоротилася за обсягом з 10 сторінок до 3-х. Крім того, завдяки змінами до Податкового кодексу України, що набули чинності з 1 липня нинішнього року добровільна реєстрація платником ПДВ для усіх категорій бізнесу стає дійсно добровільною. Зникають усі обмеження, у тому числі й умови щодо розміру поставок товарів чи послуг платникам ПДВ упродовж останнього року в обсягах не менше 50 відсотків від оподатковуваних операцій та вартості активів у 300 тисяч гривень, які існували раніше. До того ж скорочуються й терміни реєстрації платниками податку на додану вартість у органах відомства з 10 до 5 робочих днів.

„Завдяки таким прогресивним новаціям у роботі служби спрямованим на дерегуляцію економіки та полегшення умов ведення бізнесу в державі з початку року досягнуто відчутне зростання надходжень від основоположного платежу до державної скарбниці – податку на додану вартість. Цифри свідчать, що за перші сім місяців 2012 року до казни надійшло понад 350 мільйонів гривень податку з обігу, що на 64 мільйони більше ніж у січні-липні минулого року. Завдання Міністерства фінансів України виконані на 105 відсотків”, – так коментує ситуацію перший заступник голови ДПС у Хмельницькій області Олександр Асєєв.

Аби реанімувати стимулюючу функцію податків та усунути структурні диспропорції в економіці за ініціативами державної податкової служби України, які наразі доопрацьовуються та незабаром будуть оприлюднені у формі Концепції реформування відомства, пропонується й зменшення ставки податку на додану вартість з 20 до 7-12 відсотків. Водночас для уникнення зниження надходжень до бюджету будуть запроваджені, так звані, компенсаторні механізми, що полягатимуть у розширенні бази оподаткування.

За словами заступника голови Державної податкової служби України Андрія Ігнатова усі законодавчі ініціативи відомства будуть винесені на обговорення громадськості заради отримання об’єктивної оцінки запропонованим новаціям з боку бізнесу. Саме така організація процесу законотворення допоможе податківцям у тісній співпраці з інститутами громадянського суспільства розробити оптимальні правила взаємовідносин держави з підприємницьким загалом та ще раз підтвердить партнерські стосунки між владою й легальним бізнесом.