Територіальні органи ДФС
у Хмельницькій області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

За сім місяців бізнес Хмельниччини спрямував до бюджету понад півтора мільярда гривень

11.08.2012

А це порівняно з минулорічним результатом на 220 мільйонів гривень більше. До державної скарбниці податківці Хмельниччини мобілізували майже 610 мільйонів гривень податків, завдання Міністерства фінансів України виконані на 106 відсотків. Темпи росту до відповідного періоду минулого року становлять 63 мільйонb гривень.

До місцевих бюджетів регіону бізнес-спільнота краю сплатила 923 мільйонів гривень, що на 156 мільйонів гривень перевищує минулорічні досягнення.

У структурі загального фонду державного бюджету у січні-липні забезпечено виконання доведених показників Мінфіну з таких фундаментальних зборів, як податки на прибуток та додану вартість – фактичні надходження з яких сягнули 155 та майже 350 мільйонів гривень відповідно, бюджетний розпис виконано на 112 та 104 відсотки, додатково до казни спрямовано 17 мільйонів гривень з податку на прибуток та майже 16 мільйонів з податку на додану вартість.

Левова частка у надходженнях до місцевого бюджету традиційно належить податку на доходи фізичних осіб та платі за землю. У першому півріччі скарбниці краю отримали майже 670 мільйонів гривень прибуткового податку та 114 мільйонів плати за землю. Завдання міністерства фінансів виконані на 101 та 118 відсотків відповідно. Понадпланові находження склали вісім з половиною мільйонів гривень з податку на доходи фізичних осіб та майже 18 мільйонів гривень з плати за землю, темпи росту до минулого року становлять 79 та 22 мільйони гривень.

„На збільшення сплати податків значною мірою вплинуло впровадження в регіоні соціально-економічних реформ, започаткованих Президентом України. Саме їх практична реалізація і дозволила досягнути таких результатів у наповненні казни, – говорить перший заступник голови ДПС у Хмельницькій області Олександр Асєєв. – Суттєву роль у цьому процесі відіграв також і оновлений податковий сервіс від митарів. На теренах краю запроваджено 18 сучасних комфортабельних сервісних центрів для обслуговування бізнесу, які роблять візити до податкової для сумлінних підприємців радше приємними та зручними, аніж вимушеною необхідністю. Ці зміни у діяльності служби демонструються фундаментальність її трансформації у сучасну сервісну структуру, на, що й платники податків реагують відповідним чином, збільшуючи свої відрахування до бюджету», - констатує заступник очільника податківців регіону.